European Lure Coursing Championship FCI (17.-19.6.2016 Veľké Pole SK)

CONNELY Brook Toomie Trishel - Koný (*3.11.2009)
European Coursing Championship FCI, 8th/27 (wh.female national class) - same number of points as the 6th female (y)
You are a unique Koný! Thank you for everything!!

MISTROVSTVÍ EVROPY  (European Lure Coursing Championship CZ/SK 17.-19.6.2016) - Fotoreport očima Ready GO
Všichni naši miláčci by si za své výkony zasloužili stát na pomyslné bedně. Terén byl těžký - na úrovni velkého závodu. Hlavně druhou "B" trať a běhy všech ČR reprezentantů wh NC jsem si jako divák komplet vychutnala. Nestranně hodnotím naše psy jako velmi vyrovnané. Jako gymnastická rozhodčí vím co to obnáší posoudit všechna kritéria v šibeničních časech. Víme, že coursing je "gymnastika" či chcete li - "krasobruslení".-) Při vyrovnyných výkonech je to velmi náročné. V pátek se Koný líbila a opět si toho nesmírně vážíme. Jsme šťastní, že doběhla ve zdraví. Přes nejistotu zda nastoupíme do druhého kola, vše dobře dopadlo. Zasvěcení ví, že její první běh byl jako jediný přerušený :-( Starý výron prstu vypadá naštěstí stabilizovaný. Všechny jsem vás ráda viděla a nasála společně s vámi atmosféru velkého závodu .-) Blahopřejeme všem českým reprezantantům (y) a těšíme se na další setkávání se s vámi.